newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

На Дніпрі зняли з крижини 12 рибалок

258
На Дніпрі зняли з крижини 12 рибалок

У неділю, 18 лютого, об 11 год. поблизу Московського мосту на крижині перебувають п′ятеро рибалок. До місця пригоди відразу ж були направлені рятувальні підрозділи МНС м. Києва та ДКП "Плесо". На момент прибуття рятувальників, горе-рибалки опинилися посередині Дніпра, а їхню крижину стрімко відносила течія до залізничного мосту. Рятувальний катер комунального підприємства "Плесо" підібрав бідолах та доправив їх на Рибальський острів. На щастя, завдяки професійно скоординованим діям підрозділів, все обійшлося без трагічних наслідків. Рятувальна операція тривала 15-20 хвилин. Всі рибалки залишилися неушкодженими. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Головного управління МНС України в місті Києві.

Як з′ясувалося, п′ятеро врятованих – прихильники зимової рибалки, постійно рибалили в районі Московського мосту. Не зважаючи уваги на постійні застереження з боку МНС щодо нестійкого крижаного покриву на небезпеки виходу на лід, в цей день вони знову вирушили на риболовлю. Коли ж трапилася біда, лід розколовся і крига почала дрейфувати, добре, що в одного з рибалок був мобільний телефон, з якого постраждалі і викликали пожежно-рятувальну службу.

Видео дня

З початку року в Україні потонули 77 людей, з них 8 дітей. Головне управління МНС України в Києві звертається до мешканців та гостей столиці, особливо до завзятих рибалок, в ці дні утриматись від виходу на тонкий лід, який утворився на маленьких озерах та затоках Дніпра, а також застерегти від цього своїх дітей.

Крім того, вчора о 13.00 у Києві на Дніпрі у районі Південного мосту громадяни за допомогою двох дерев’яних веслових човнів зняли з відірваної від берега крижини 7 рибалок.

"КИЯНИ"