newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У столиці вилучили 600 кілограмів підозрілої риби

360
У столиці вилучили 600 кілограмів підозрілої риби

Податківці та ветінспекція обмежили м’ясний раціон киян на свята. У четвер, 27 грудня, вони вилучили  600 кілограмів сумнівної риби та 15 тон курятини. До речі, останню вилучили на території радіозаводу, який розташований на Лівому Березі.

Видео дня

У жовтні до керівника радіозаводу прийшов чоловік, який хотів орендувати під склад площу. Незабаром на так званому складі розпочалося виробництво курятини: її шинкування та фасування. Про існування такого підприємства довідалися правоохоронці. На місці з’ясували, що бізнес мав нелегальний характер

Власником сумнівного підприємства виявився пакистанець Мухамед. За його словами, правоохоронці все перебільшують. Свій бізнес іноземець вважає бездоганним. За його словами, він відкрив недавно і тому не встиг все проконтролювати. 

Покарання чекає і на власника риби, яку виявили в приватному холодильнику на вулиці Гагаріна. Кількасот кілограмів карася, пеленгаса та товстолобика збиралися незаконно продати. Частина риби таки потрапила на столичні ринки.

 "В даному складському приміщенні було виявлено рибну сировину вагою близько 600 кілограмів, яка була без відповідних документів, які гарантують якість та безпеку", – зазначив старший інспектор ветеринарної міліції Ігор Луц.

Після складання протоколів небезпечну продукцію знищать. Утилізація продуктів відбуватиметься коштом їхніх власників, повідомляє НТН.