Кияни споживали небезпечну для життя шаурму (фото)

480
Кияни споживали небезпечну для життя шаурму (фото)

Напередодні Нового року ветеринарна міліція почала перевірку вуличних фаст-фудів. Голодні кияни не замислюються, в яких умовах приготували те, що вони споживають.

Видео дня

Як приклад, перевірка пункту продажушаурми в приміщенні станції метро Шулявської. Більшість таких закладів мають справу тільки з готовою продукцією. Та в цьому місці працював справжній конвеєр. На другому поверсі готували напівфабрикати, а на першому з посмішкою продавали.

Приміщення, приховане від сторонніх очей, - так званий цех з виготовлення напівфабрикатів для шаурми. Те, що побачили тут оперативники, не вкладається в жодні рамки санітарної гігієни. Апетит зник навіть у досвідчених фахівців.

Співробітники ветеринарної міліції не розраховували натрапити на такий клондайк санітарних порушень. Пункт харчування доволі пристойно оформили: яскрава реклама, працівники в білих халатиках. Перевірка цієї точки закінчилася б швидко, якби один із міліціянтів не звернув уваги на вхід до таємничого другого поверху.

А тут, як у фільмі жахів, - іржаві столи, брудне ганчір’я, а щойно замаринована курятина лежить поруч із котячою мискою. Фахівці побачили величезну кількість мух, тож не відкидають наявність інших небезпечних комах і тварин.

Курятину називають вразливим для псування м’ясом, а за таких умов – тим більше.

Працівники фаст-фуду не схотіли спілкуватися зі знімальною групою. Посилалися на те, що не розуміють української мови.

За словами співробітників ветеринарної міліції, вони не вперше стикаються з такими жахливими умовами виробництва. Тож киянам радять бути обережними й, за можливості, харчуватися в перевірених місцях, щоб не зустрічати Новий рік на лікарняному ліжку, повідомляє НТН.