Демонстранти занедбали Набережну столиці

285
Демонстранти занедбали Набережну столиці

У вівторок, 3 жовтня, подільські двірники з Набережної, неподалік Річкового вокзалу зібрали 20 величезних пакетів сміття.

Видео дня

Половина пакетів була забита пустими пляшками з-під горілки й пива. Окрім того, сміттєві баки на Набережній переповнені, а тротуар навколо них – увесь закиданий.

Напередодні, у понеділок, біля Річкового вокзалу цілий день стояли близько півсотні автобусів із демонстрантами. Партія регіонів привезла їх до Києва для участі в мітингу на майдані Незалежності, повідомляє "Газета по-українськи".

Після приїзду до столиці демонстрантів поділили на групи й перерахували. Потім вони рушили в бік Майдану. Увечері після мітингу "регіонали" повернулися до автобусів на Набережній.

– Тільки-но вернулися до автобусів, одразу почали тут пиячити, – розповідає Тетяна, прибиральниця на Річковому вокзалі. – Один одного вітали з перемогою. Під ноги кидали все: пляшки, залишки закуски, пакети, насіння, недопалки. Увесь тротуар вкрили сміттям – від Річкового вокзалу і аж до ресторану "Мандарин". Після них тут залишилася велика сміттєва дорога.