Київ опинився заручником пожеж

294
Київ опинився заручником пожеж

За добу, 16 жовтня, в місті Києві виникло 23 пожежі з яких 13 разів столичні рятувальники вїжджали на гасіння сміття. Одна людина загинула у вогні. 

Видео дня

Гловне управління МНС України в м. Києві звертається до мешканців столиці з приводу тривожної ситуації,  яка склалася у Києві, у з’язку з загибеллю людей на пожежах.

 З початку року у вогні загинули 28 киянина, 68 отримали травми та опіки. Тільки за останній тиждень у Києві на пожежах загинули 2 людей. Винуватцями пожеж, що закінчуються трагічно, в більшості випадків були люди, які зневажно відносилися до вимог пожежної та власної безпеки, проявляючи при цьому злочинну недбаліть.

Велика кількість пожеж сталися через необачність під час паління у не тверезому стані.

Особливу занепокоєність викликають пожежі у підвалах житлових будинків, що виникають з вини осіб без певного місця проживання. Небезпека виникає  і для мешканців будинку через виділення великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири.

Застереження:

  • не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері в підвали та на горища зачиняйте на надійні замки;

    не паліть у ліжку; використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі; перевіряйте газове та пічне обладнання перед і після використання; вимикайте газові та побутові електричні плити після користування ними; иходячи з дому не залишайте дітей без нагляду і ховайте від них сірники та запальнички.

 Нагадуємо, що кожного тижня в м. Києві трапляється близько 100 пожеж. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі ГУ МВС у м. Києві.