newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Кличко відкрив таємницю свого життя

258
Кличко відкрив таємницю свого життя

Спеціально під приїзд Віталія Кличко у селі відкрили музей родоводів „Вільшанська світлиця”. В музеї – три експозиції. Одна з них присвячена славетному козацькому полковнику Максимові Кривоносу, який теж родом з Вільшанів. Друга експозиція - Тарасові Шевченку. Видатний український поет провів в цих краях своє дитинство. Третя експозиція розповідає про рід братів Кличків. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Віталія Кличка.

Нині у Вільшанах мешкає кілька родин – родичів Віталія Кличка.

Зустрічати екс-чемпіона світу з боксу, нинішнього депутата Київради зібралися майже всі Вільшани. Багато людей було вдягнуто у національне вбрання. Віталій Кличко прийняв від мешканців села хліб-сіль та розрізав стрічку, що ознаменувало відкриття музею. „Вільшанській світлиці” лідер депутатської групи у Київраді передав кілька експонатів. Переважно – спортивну амуніцію.

Також Віталій Кличко відвідав місце, де колись перебувала хата його діда. Зараз там встановити пам’ятний знак. Також молодий політик передав місцевій школі комп’ютери та пообіцяв приїхати усією родиною - разом з дружиною, дітьми та братом Володимиром.

"КИЯНИ"