newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У лікарню на Солом’янці потрапив чоловік з амнезією

564
У лікарню на Солом’янці потрапив чоловік з амнезією

У лікарні N4, на Солом’янській 17, уже півтора тижня лежить чоловік з амнезією.

На вигляд років 60. Знайшли його минулого понеділка, 4 вересня, у переході на вулиці Старовокзальній — лежав непритомний. Не побитий, не п’яний, у чистому одязі, але без документів та грошей (у кишені куртки було лише 20 коп.).

Чоловік отямився в лікарні. Імені та прізвища не пам’ятає. Поскаржився на біль у грудях. Медики обстежили і встановили, що у нього хворе серце та підвищений тиск. Завідуюча терапевтичного відділення Неля Диркач, 68 років, припускає: саме хвороба і якийсь стрес спровокували амнезію.

Видео дня

— Він адекватний, приємний, — каже лікарка. — Розповів, що родом нібито з Херсонщини, але не впевнений. У часі не орієнтується, як у Києві опинився, не пам’ятає. Читає, рахує, розмовляє російською. Зараз постійно малює електросхеми. Каже, йому це подобається. Із цього ми зробили висновок, що він — електрик.

На днях чоловік почав читати газети. Учора зранку натрапив на інформацію про гуртожиток Політехнічного інституту і згадав, що був у гуртожитку КПІ N15. Лікарі зателефонували до коменданта гуртожитку, та розповіла, що якийсь чоловік намагався пройти через вахту 4 вересня, але його не пустили. До кого саме він приїжджав, комендант не знає.

Невідомий буде в лікарні доти, доки не згадає імені та прізвища, каже Неля Диркач.

— На вулицю ми його не викинемо, куди ж йому йти? — зауважує завідуюча. — Наша медсестра з’їздить у той гуртожиток, може, знайдемо знайомих чи родичів бідолахи. Видно ж, що він — не бомж.

Чоловік був одягнений у жовту балонову куртку із зеленими вставками, футболку з написом ”Адідас” та чорні джинси. Середньої статури, світловолосий, є залисина. Має густі брови та сиві вуса.

Юлія НЕДОПИТАНСЬКА, "Газета по-українськи"