УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Керівника метробуду замовили?

204
Керівника метробуду замовили?

Безпідставними назвав голова правління ЗАТ «Київметробуд» Володимир Петренко обвинувачення у нецільовому використанні коштів. Про це він сказав у інтерв’ю «КИЯНАМ».

- На сьогодні ми виграли вже два суди у прокуратури та один – на рівні району і Служби безпеки України. Наступного місяця маємо ще один суд з СБУ уже в Апеляційному суді, - повідомив Володимир Петренко.

За різними даними, теперішньому керівництву метробуду інкримінують від 4,5 до 80 млн. гривень перевитрат державних коштів, виділених під будівництво. Петренко наполягає на своїй правоті, стверджуючи, що органи Держекспертизи не правильно проводили оцінку вартості робіт.

- Їх слід було проводити по іншим нормам. Вони виписані у документі, який є у Держкомбуді, однак його чомусь досі не затвердили як нормативний акт, - заявив керівник підприємства.

Він збирається підняти цю проблему, а також питання збільшення фінансування з держбюджету на будівництво метро в Києві, на засіданні у Міністерстві транспорту, яке має відбутися найближчим часом.

Повертаючись до того, кому було б вигідно його дискредитувати, Володимир Петренко назвав компанію «Планета-буд», яка є акціонером «Київметробуду». На його думку, представники «Планета-буд» хочуть отримати контроль над підприємством.

- Я вже стомився отримувати щодня пасквілі з обвинуваченнями мене у зловживаннях та корупції, - сказав Володимир Петренко.

Василь ВАСЮТИН, «КИЯНИ»