newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Генпрокуратура: хабарника Лаврова додатково перевірять

258
Генпрокуратура: хабарника Лаврова додатково перевірять

Генеральна прокуратура скасувала постанову прокуратури Голосіївського району м. Києва про відмову в порушенні кримінальної справи проти депутата Київради від Блоку Черновецького Ігоря Лаврова. Про це йдеться у відповіді на запит депутата Київради Михайла Бродського, підписаного начальником управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури ГПУ Колісником.

Депутата Київради від Блоку Леоніда Черновецького було затримано працівниками МВС при отриманні 1,5 тис. дол. хабаря. Але прокуратура Голосіївського району своєю постановою відмовила міліції в порушенні кримінальної справи через "відсутність у діяннях Лаврова складу злочину".

"У зв’язку з неповнотою та поверховістю ГПУ 04.12.06 зазначену постанову скасовано і матеріали направлено в прокуратуру міста Києва для організації додаткової перевірки, хід якої взято на контроль", - говорить у листі до Михайла Бродського.

Цим рішенням ГПУ створює можливість для об’єктивного розслідування справи про хабарництво, крім того, можна констатувати, що спроби Леоніда Черновецького зам’яти цю справу не увінчалися успіхом.

" КИЯНИ"