У приватних вузах шок: Чорновецький зацікавився

666
У приватних вузах шок: Чорновецький зацікавився

У столичній мерії відбувся "круглий стіл", на якому обговорили ситуацію, що складається з приватними навчальними закладами – дитячими садками, школами, гімназіями, ліцеями, повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі КМДА.

Видео дня

На зустрічі були присутні заступник голови КМДА Віталій Журавський, начальник Головного управління освіти і науки Лілія Гриневич, голова комісії Київради з питань освіти Галина Руденко, народний депутат України Віталій Майко, керівники та власники приватних навчальних закладів.

Коментуючи проведену розмову, Віталій Журавський зазначив, що після 15 років цілковитого ігнорування з боку старої київської влади проблем приватної освіти, команда Леоніда Черновецького вирішила не лише дослідити їх, а й відобразити у програмі "Освіта столиці. 2006-2010".

За його словами, цей документ уже практично готовий до розгляду на сесії Київради.

Віталій Журавський зазначив, що за "круглим столом" працівникам приватної освіти пояснили, в якому правовому полі діє столична держадміністрація, що їй дозволено, а що – ні.

"Скажімо, Конституція України навіть не згадує про таке явище, як приватна освіта. Але ми розуміємо, що влада може, а отже - повинна допомагати дітям-сиротам, які навчаються у приватному закладі, так само, як і дітям-сиротам у комунальній чи державній школі. Ми будемо вітати і участь у районних змаганнях, конкурсах та олімпіадах учнів приватних шкіл поруч із однолітками з комунальних навчальних закладів. Ми усвідомлюємо, що в громаді існують різні, часом дуже хибні, міфи про приватну освіту. Пропонуємо увести трьох найавторитетніших представників цієї гілки освітнього дерева до громадської ради при столичному мерові. Буде також створено робочу групу, яка опрацює пропозиці.

"КИЯНИ"