"Демократичному Києву" стало нестерпно соромно за мера

327
'Демократичному Києву' стало нестерпно соромно за мера

Міжфракційне об’єднання "Демократичний Київ" звинуватило міського голову Леоніда Черновецького та його оточення у Київській міській раді в спробі методами маніпуляцій та провокацій знівелювати і спаплюжити волевиявлення киян на масовому мітингу 23 листопада. Такі дії ганьблять самого мера, вважає "Демократичний Київ".

Видео дня

"Нам соромно за Леоніда Черновецького, який вдається до ганебних методів, щоб знівелювати і спаплюжити волевиявлення киян. Тим паче, що журналісти були свідками того, як працівники КМДА сновигали серед учасників мітингу і пропонували гроші тим, хто публічно заявить про свою "купленість"".

У мітингу біля Киїради брали участь близько 15 тисяч людей різного віку і різних політичних переконань, яких об’єднав протест проти спроб Черновецького одноосібним та економічно необґрунтованим рішенням підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги в Києві майже в три з половиною рази.

Спроби Черновецького представити цю масову акцію "проплаченою" свідчить про відверту неповагу до киян і намагання перекласти провину з хворої мерської голови на здорову. Чи вам, Леоніде Михайловичу, знаному розповсюджувачеві пайків серед виборців, говорити про "підкуп"?

Масова акція 23 листопада – це лише перша хвиля гніву мільйонів жителів Києва, на чий добробут зазіхнув Черновецький. І всі спроби провокацій та маніпуляцій лише посилять наступні хвилі народного невдоволення.

Ні – "чорним тарифам"! Ні – "чорним провокаціям"!

"КИЯНИ"