Партія Сан Санича: чиновники Черновецького – боягузи

261
Партія Сан Санича: чиновники Черновецького – боягузи

До редакції "КИЯН" надійшла заява прес-служби Київської міської організації Української партії "Єдність" з приводу відмови вищих чиновників міської адміністрації від пропозиції Олександра Омельченка щодо проведення теледебатів з актуальних проблем міста

Видео дня

В заяві зокрема повідомляється, що за ініціативи голови Київської міської організації Української партії "Єдність" Омельченка та за згоди міського керівництва мала відбутися у прямому ефірі одного з телеканалів дискусія з актуальних проблем міського життя. Однак вже протягом трьох тижнів чиновники КМДА зривають передачу. Так само сталося і сьогодні 23 листопада, коли в останній момент від теледебатів відмовився один із заступників голови міської адміністрації.

Прес-служба партії заявляє протест проти безвідповідального ставлення чиновників мерії до невід’ємного права киян знати правду про ту ситуацію, яка склалась у Києві за останній час. Подібну страусину позицію можна розцінити лише, як недолугу спробу уникнути відповідальності за ті діяння, які нова управлінська команда натворила за пів-року свого мерства в столиці.

Лідеру міських партійців "Єдності" Омельченку не потрібен черговий привід для того, щоб засвітитися у пресі. Не для цього він запрошує до розмови теперішніх керівників міста. Олександр Олександрович хоче, щоб нарешті припинилися спроби людей Черновецького поливати його брудом поза очі. Щоб у ході чесної дискусії головним було не з’ясування стосунків, а інтереси киян, які наразі залишилися сам на сам зі своїми проблемами.

Дивує й те, що нова влада зовсім не зацікавлена у тому, щоб захистити власну точку зору у ході проведення відвертої і професійної дискусії. Це свідчить лише про одне – представникам команди Черновецького нічого сказати. Ні киянам, ні опонентам.

Прес-служба просить вибачення у керівництва телеканалів, які зголосились надати ефірний час для теледебатів спеціально у прайм-тайм за безвідповідальну поведінку чиновників міської адміністрації та сподівається, що громадськість зробить правильний висновок з такого їхнього ставлення до свободи слова і гласності.