newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Чиновників навчать не боятися комп'ютерів і не брати хабарів

195
Чиновників навчать не боятися комп'ютерів і не брати хабарів

Державним коштом і в робочий час - столичних чиновників навчають комп'ютерній грамоті.

Видео дня

Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації почав черговий етап програми перепідготовки посадовців п'ятої-сьомої категорій. Це близько п'яти тисяч співробітників Головних управлінь міської і районних держадміністрацій.

Лекції і семінари проводять тричі на тиждень, по півдня, упродовж одного місяця, повідомив 5 канал. Чиновників вчать користуватися мережею Інтернет і електронною поштою, а також кількома вузькоспеціалізованими програмами. Як розповідають у центрі, багато з них досі використовували комп'ютер як калькулятор чи друкарську машинку. У той час як рівень інформатизації столичних адміністрацій найвищий в Україні.

Борис Мечинський, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади: "Для тих хто не вміє працювати, або працює по дуже такому жорсткому алгоритму, знає як включити, виключити і набрати там якийсь текст, тобто ці люди проходять сорока восьми годинну програму і отримують базові знання роботи на персональному комп'ютері та користуватись інтернетом."

Окрім комп'ютерної грамоти чиновники навчаються державному управлінню і поглиблено вивчають законодавство, зокрема Закон "Про боротьбу з корупцією".