Євгена Жовтяка у виборчих списках не буде

273
Євгена Жовтяка у виборчих списках не буде

Таке рішення голова Київської обласної держадміністрації ухвалив сам. Він був дев’ятим у списку Української народної партії, і це місце було визначено за результатами рейтингового опитування, проведеного в обласних організаціях. І все ж голова адміністрації вирішив, що не братиме участі у виборах. Це його відповідь на прохання президента до всіх керівників областей визначитися вже тепер щодо подальшого місця роботи.

Видео дня

– Це логічний крок із боку президента, а голови обладміністрацій мають вчинити саме так, і це буде чесно. Адже якщо керівник області у списках будь-якої політичної сили, це дає підстави людям думати, що він людина тимчасова, тож це позначиться і на його авторитеті, і на керованості областю, – каже Євген Жовтяк.

На запитання про те, чи відставка кількох його колег не наштовхує на думку, що депутатство все ж більш гарантоване і не тимчасове місце роботи, Жовтяк відповів, що почувається доволі впевнено в своєму кріслі. І вважає, що в подібних кадрових рішеннях президент керується не настроєм, а результатами соціально-економічного розвитку кожного регіону. Київщина ж, яка в рейтингу дев’яти місяців перескочила з дев’ятого місця на третє, не має намірів пасти задніх.