Омельченко коментує відставку уряду

312
Омельченко коментує відставку уряду

Причина відставки уряду Юрія ЄХАНУРОВА полягає у відсутності співпраці між Кабміном і Верховною Радою. Таку позицію висловив сьогодні Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО, коментуючи відставку уряду. «Таке рішення Верховної Ради щодо уряду, думаю, не може бути осмислене багатьма політиками за такий короткий час. Для мене це було подвійне рішення. Я вважаю, головною причиною того, що відбулося вчора, є відсутність співпраці керівництва Кабінету Міністрів з Верховною Радою», - відзначив ОМЕЛЬЧЕНКО.

Також він нагадав, що з 1 січня 2006 року набрала чинності політична реформа, але «практично ніхто не відчув, що відбулася політреформа». «Що було зроблено урядом в грудні для того, щоб зробити один-два кроки для співпраці з Верховною Радою? Маю на увазі міністрів уряду, голів комітетів Верховної Ради… Нічого», - підкреслює міський голова.

На думку ОМЕЛЬЧЕНКА, питання відставки уряду і політреформи дуже складне, щоб робити якийсь висновок. «Я думаю, що подібна ситуація може трапитися через місяць на рівні органів місцевого самоврядування», - припускає Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО, підкреслюючи, що суть політ реформи залишається незрозумілою, оскільки вона набрала чинності, але виконавчі комітети не створені, а районні і обласні державні адміністрації залишилися.