newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Депутати Українки б'ють на сполох

270
Депутати Українки б'ють на сполох

Депутати міської ради міста Українка Обухівського району Київської області заявляють, що голова Обухівської районної державної адміністрації Віктор ОСТРИНСЬКИЙ підбурює громадян до їх переобрання.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у відкритому листі депутатів до громад Обухівського району, а також до депутатів місцевих рад, у якому лунає заклик захистити місцеве самоврядування та демократичні принципи в районі.

Приводом для звернення став відкритий прийом мешканців міста Українка, проведений керівниками Обухівської РДА 11 серпня 2005 року.

Як зазначають депутати міськради, прийом з невідомих причин був перенесений з 18 серпня на більш ранній термін, коли міський голова м. Українки знаходився у відпустці, і не міг взяти участі в прийомі.

Видео дня

Депутати стверджують, що у ході прийому громадян, на проблемні питання, які були адресовані працівникам РДА та керівникам районних держустанов, і вирішення яких відноситься виключно до компетенції адміністрації, були дані відповіді, що саме міський голова та депутати міськради не допрацьовують, а отже їх потрібно переобрати. Депутати стверджують, що схожий сценарій „відкритого прийому громадян" керівництво райдержадміністрації продемонструвало і в інших населених пунктах району.

Депутати також закидають В.ОСТРИНСЬКОМУ, що протягом півроку після призначення він ігнорує запрошення міської ради Українки приїхати і ознайомитися з проблемами та надбаннями міста Українка, з роботою депутатів та членів виконкому.

У своєму зверненні депутати міськради Українки також вимагають від голови Обухівської райдержадміністрації найближчими днями визначитись і висловити свою позицію стосовно обгрунтованості і законності тарифів на комунальні послуги в місті Українка.

Депутати закликали Обухівську райдержадміністрацію відмовитись від передвиборчих баталій та перейти до конструктивної співпраці з органами місцевого самоврядування.