Відвідуваність найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall стрімко зростає

14,2 т.
Відвідуваність найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall стрімко зростає

Відвідуваність найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall продовжує стрімко зростати. У неділю 24 грудня 2017 року зареєстровано "різдвяний" рекорд – 83 000 гостей.

Зростання показників відвідуваності пов’язано, по-перше, з початком святкового сезону. По-друге, збільшення кількості відвідувачів відбувається завдяки активним маркетинговим діям адміністрації Lavina Mall та управляючої компанії NAI Ukraine, спільно з орендарями.

Так, у неділю 24 грудня на головні сцені ТРЦ виступила ONUKA — український електронний музичний гурт, особливістю якого є використання національних народних мотивів та інструментів в електронній музиці. Для відвідувачів Lavina Mall також виступали гурти Сальто Назад, Клей Угрюмого і співачка Аліна Островська.

Нагадаємо, що сьогодні вже більше 90 000 м кв. магазинів відрилися в ТРЦ, серед них – один з найбільших магазинів Zara в Східній Європі, 6 магазинів Inditex, всі магазини LPP (серед яких найбільший магазин Reserved країни), а також такі бренди як New Yorker, Intersport, SuperDry і багато інших. Більшість орендарів "відкрилися" в нових унікальних форматах і представили повні колекції в своїх магазинах. Завдяки продуктивній спільній роботі і грамотному маркетингу, товарообіги орендарів ТРЦ ростуть на 20-40% щомісяця

Нагадаємо, що торгово-розважальний центр Lavina Mall став лауреатом премії CP AWARDS 2017 у номінації "Великий торговельний центр". Урочиста церемонія нагородження відбулася 27 жовтня у столиці України.