Метро на Троєщину може "заїхати" в глухий кут?

958
Метро на Троєщину може 'заїхати' в глухий кут?

Епопея зі спорудженням метро на один із найбільш густонаселених житлових масивів Києва могла б увійти до підручників як приклад постійної профанації життєво важливої для троєщинців транспортної проблеми. Зараз, коли в бік ще одного віддаленого спального району столиці, Теремків, підземку будують прискореними темпами, мешканцям Троєщини столична влада пропонує…. громадські слухання, щоб з`ясувати, де краще прокласти гілку метро - по вулиці Оноре де Бальзака чи по проспекту Володимира Маяковського. На днях, начальник управління транспорту і зв`язку КМДА Євген Водовозов заявив "де пройде гілка, точно сказати не можна. На Маяковського чи Бальзака - думки архітекторів розділилися. У даному випадку варто було б провести громадські слухання - хай жителі Троєщини скажуть, де їм зручно". При цьому він наголосив: метро на Троєщину обов`язково поїде.

Схема метро на Троєщину вже давно затверджена, і щоб її перезатвердити необхідно провести не плебісцит районного масштабу, а серйозні розвідки, вартість яких, знову ж таки, ляже тягарем на міський бюджет. І до того ж це займе досить багато часу. Крім того, і це чудово розуміють фахівці, затверджена схема метро можливо й не стовідсотково охопить масив, проте є оптимальною як за вартістю, так і за маршрутом.

Отже, трохи про плани будівництва "дороги життя" для трьохсоттисячного мікрорайону. На сьогодні затверджено дві лінії метрополітену, які прокладуть з Троєщини – Подільсько-Вигурівську і Троєщина-Осокорки (так зване "маршрутне метро"). Щодо останньої, то поки невирішеним залишилося питання її фінансування, оскільки ще при Черновецькому $2 млрд. планували взяти в кредит у японців. Проте - не вийшло. А цього року столична влада вустами заступника Попова Руслана Крамаренка прозвітувала: гроші (115 млн. євро) на оновлення транспорту і на спорудження метро, позичить Європейський банк реконструкції і розвитку.

Подільсько-Вигурівська ж лінія прямо залежить від добудови Подільсько-Воскресенського мостового переходу. За задумом проектувальників, після того, як колія пройде по новому мосту, вже на лівому березі її шлях перетнеться з лівобережною гілкою. В цьому плані також передбачене відгалуження до бульвару Перова та Братиславської. Цей план був схвалений ще в березні 2007 року і на той час його вартість складала 20 млрд. грн. Така схема була обрана тому, що пріоритетним залишається питання здешевлення будівництва, а цього можна досягти завдяки переоснащенню лінії швидкісного трамваю на Троєщині.

Хоча, коли масив Вигурівщина-Троєщина тільки закладався, проектувалося метро через проспект Маяковського, який, разом із проспектом Ватутіна, є головною транспортною артерією цієї місцини. Надалі, в гонитві за квадратними метрами про метро забули, вздовж зпроектованої лінії понабудовували багатоповерхівок і торгівельних центрів, через що зараз повертатися до ідеї будівництва метро саме цим напрямом більшість архітекторів вважає недоречною і занадто дорогою забавкою.

Источник:Комментарии
Троещина