newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Україна потребує якісного перезавантаження влади – Скоцик

13,2 т.
Україна потребує якісного перезавантаження влади –  Скоцик

Податковий борг місцевих олігархів із 2014 року донині зріс у вісім разів! Зараз це 77 мільярдів гривень, відповідальність за повернення яких влада знову перекладає на український народ.

Видео дня

Про це сьогодні, 9 лютого, в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Зараз в Україні немає дієздатної влади. Сформувати ефективний уряд та парламент можливо, лише змінивши тих людей, які займають чиновницькі кабінети, – переконаний політик.

"Подивитися хоча б на склад Верховної Ради. Це люди, які мають представляти еліту суспільства. Натомість ми маємо там суцільний нелегальний лобізм. Водночас закону про лобізм у нас немає. Як бачимо, всі партійні фракції – це проекти олігархів. А мажоритарники – люди, які в більшості випадків ідуть лобіювати свої інтереси", – зауважив Віталій Скоцик.

Якісне перезавантаження влади, за словами політика, необхідно провести в найближчі три роки шляхом зміни виборчого законодавства.

"Так, цього року ми маємо завершити чергову хвилю місцевих виборів у контексті децентралізації, які заплановані на квітень та жовтень. Наступного року надзвичайно важливими є парламентські та президентські вибори. І остаточний етап формування якісного складу влади – місцеві вибори у 2020-му", – впевнений Віталій

Читайте: "Аграрный закон" спасает украинцев от роста цен — Виталий Скоцик

Як підкреслив голова Аграрної партії, ні попередній уряд, ні нинішній фактично не відзвітували, що вони зробили за минулий період. Хоча їхній "внесок" у розвиток держави і добробут народу України кожен громадянин відчув на собі. Рівень життя людей суттєво погіршився. І це найбільш красномовний показник роботи чиновників. Окрім того, влада продовжує затягувати державу в боргову яму, – переконаний політик.

"Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про продовження співпраці з МВФ. Водночас зверніть увагу, як чиновник наголошує, що він не несе жодної відповідальності за кошти, які позичали до нього. Це абсолютна безвідповідальність влади. Тому що пан Гройсман був у складі Кабінету Міністрів за часів Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який був членом команди Юлії Тимошенко. Нагадаю, з 2007 року донині зовнішній державний борг України зріс майже вдвічі! Отже, відповідальність за накопичені борги влада перекладає на український народ", – прокоментував голова Аграрної партії.

Як зауважив Віталій Скоцик, чиновники продовжують відверті маніпуляції громадською думкою. Зокрема тоді, коли в суспільстві починаються дискусії щодо того, чи варто позичати гроші в Міжнародного валютного фонду.

"Влада виставляє нам МВФ "бабаєм", який начебто хоче зробити щось погане для України. Фонд насправді не висуває якихось конкретних вимог. Він говорить, що позичить кошти у разі проведення реформ. А уряд інтерпретує це народу по-своєму. Наприклад, МВФ каже: "Проведіть якісну земельну реформу". Уряд переконує: "МВФ говорить нам відкрити ринок землі". Це відверта маніпуляція", – пояснив Віталій Скоцик.