УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Сергей Фурса
Сергей Фурса
Специалист отдела продаж долговых ценных бумаг Dragon Capital

Блог | Россияне могут выстрелить себе в ногу: к чему приведет падение цен на нефть

Санкции против России

Ранок понеділка, який розпочинає тиждень, на який згідно передбачень племені майая, Ванги і нострадамуса, а також багатьох споживачів російських фейків, має припасти апокаліпсіс з вершниками Лукашенко, буде набагато краще, якщо дивитись на графік цін на нафту. Скажимо дякую Товарищу Сі і його незворушно тупій стратегії боротьби з коронавірусом.

Видео дня
Россияне могут выстрелить себе в ногу: к чему приведет падение цен на нефть

Чому важливо, що ціна на нафту падає саме зараз? Бо саме зараз вирішується питання стелі по ціні на російську нафту. І є надія, що буде працювати не так ця стеля, як російська дурість. Бо росіяни вперто наголошують, що не будуть постачати нафту по новим правилах. І вони теоретично можуть вистрілити собі в ногу. Так само, як вони зробили на ринку газу.

І росіяни активно шантажують цим світ. Сподіваючи, що у ЄС не вистачить яєць ввести стелю. Але піти на цей ризик набагато легше у той момент, коли ціни на нафту летять вниз. Бо зупинка постачань з Росії стане стресом для ринку і призведе до зростання ціни. А пережити зростання набагато легше після значного падіння.

А нам не так важлива сама ціна на російську нафту. Хоча важлива, бо і бензин і генератори на дизелі...

Але ключове, це обмеження доходів Росії. Бюджет якої зараз повністю, в результаті попередніх санкцій, залежить від нафтових доходів, цілком виправдовуючи назву країни-бензаколонки. Так само як з газом, дурість Росії може вбити експортні доходи. А тому ми маємо схрестити пальці і чекати на реакцію самої Росії. Вони ж так люблять бомбити Воронєж...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...