newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Дмитрий Сенниченко
Дмитрий Сенниченко
глава Фонда госимущества Украины

Блог | Большая победа – в состав завода "Большевик" вернули незаконно отчужденные здания

Большая победа – в состав завода 'Большевик' вернули незаконно отчужденные здания

Півтора року, 4700 годин людської праці, понад 15 засідань та майже 100 різноманітних документів = 1 велика перемога. До чого це я?

Видео дня

Майже кожного дня Фонд державного майна України бере участь у судових засіданнях. Паралельно ми ведемо майже 2 тисячі справ га захист інтересів держави!

І якщо бути наполегливим - боротьба не проходить дарма. Сьогодні ми отримали чергову велику перемогу - позитивне рішення Верховного суду України у справі щодо незаконного відчуження будівель заводу “Більшовик”! Саме цієї справи стосується перше речення посту.

У 2019 році ці 5 будівель були незаконно відчужені та продані на торгах ДП “СЕТАМ” двом приватним компаніям. За рішенням суду торги визнано недійсними, а зазначене майно має повернутися до складу “Більшовика”.

Це протиотрута до “poison pills”, що намагалися ввести в "Більшовик" недобросовісні “покупці”, аби знизити ціну всього “Більшовика” на майбутньому аукціон.

Та тепер ми маємо потужне знаряддя у боротьбі - рішення Верховної інстанції. З його допомогою ми зможемо перемогти в 3-х інших судових справах щодо відчуженого майна та остаточно відновити цілісність об’єкта приватизації!

Відтак держава отримає максимум коштів на майбутньому аукціоні, а добросовісні інвестори зможуть не перейматися через присутність небажаних “сусідів”.

Вітаю та пишаюся командою ФДМУ, що сьогодні забезпечила майбутні багатомільйонні надходження для держави.

Справедливість є - і за неї варто боротися

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...