Повышение налогов: кто не воюет, тот платит – так и должно быть во время войны

1 минута
43,3 т.
Повышение налогов: кто не воюет, тот платит – так и должно быть во время войны

Шановні друзі!

Дехто з цивільних обурюється поки ще теоретичним, але можливим підняттям податків.

Я розумію, що абсолютній більшості людей гроші на голову просто так не падають.

У той же час ми всі маємо розуміти просту річ: хто не воює, той платить. Так є, було і буде завжди. Лицарі й козаки не платили податки, бо вони платили їх кров'ю. А всі решта - так.

Скільки б цивільні не платили, це все одно буде менше, ніж те, скільки платять солдати й офіцери на фронті. А зараз, на жаль, фронтом є майже вся територія України.

Видео дня

Півтора чи навіть три відсотки воєнного податку - це ні про що за можливість вільно жити й дихати.

Тому, відсьогодні, 17 травня 2022 р. я для себе беру правило: щомісяця спрямовувати не меньше 1/10 від усіх своїх доходів на якусь добру справу - допомогу армії, пораненим, нужденним, Православній Церкві України або УГКЦ (хоч я православний). Допомогу родичам тут не враховуватиму. А в іншому - що надумаю кожного місяця. Про те, кому саме допомагатиму, кожного місяця розповідатиму тут на фейсбуці.

Не виключаю, дехто теж захоче добровільно самооподаткуватися. Тоді ми створимо громадську організацію "Товариство Десятини". Вступ до неї буде дуже легким, через чаювання, а вихід - через службу Україні в Армії та інших оборонних структурах.

Звісно, й десятина, навіть порахована з усіх, а не лише офіційних доходів (бо Бог бачить правду, а не одні податкові звіти) - це все одно мало в порівнянні з тим, що робить наша Армія.

Але хоч щось. Крім того, ця цифра освячена традицією щонайменше з часів Великого Київського князя Володимира Великого.

Мої звіти кожного 17 дня кожного місяця можна буде прочитати за хештегом #ТовариствоДесятини

Приєднуйтеся!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...