Как не экономить и стать богаче. Лайфхак

Как не экономить и стать богаче. Лайфхак

Меня уже не первый раз спрашивают, что я думаю о возможности Украины достичь ВВП в $1трлн за счет уменьшения доли государства в экономике.

Далее текст на языке оригинала

В трильйонну економіку України вірю, у рецепт її досягнення через економію бюджетних видатків - ні. Чому так? Тому, що у нас не завеликі бюджетні видатки відносно ВВП, а замала економіка відносно чисельності населення. Це принципово різні речі.

Так саме, як бідного студента "стратегія" економії ніколи не перетворить на мільйонера (тільки поліпшувати навички і заробляти більше), Україна потребує збільшення продуктивністі економіки, а не економії/мінімізації держави. Нам потрібна стратегія не "зменшення держави", а поліпшення економічної спеціалізації (професії) країни! І тут державні видатки (при правильному використанні - локалізації і т.п.) якраз можуть спрацювати в плюс.

Видео дня

Замість експортера сировини і людей Україні треба ставати виробником та інноватором. Тоді трильйонна економіка стане реальністю дуже швидко. Інакше ця ідея може залишитись лише мрією.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...