Прилепин бьется в истерике, в Севастополе вместо его "фильма" показали "Позывной Бандерас"

1 минута
84,1 т.
Прилепин бьется в истерике, в Севастополе вместо его 'фильма' показали 'Позывной Бандерас'

Пропагандон і вбивця Захар Прилєпін б‘ється в істериці. Вимагає від "місцевого ФСБ" розібратися і покарати винних в "інциденті".

Інцидент вийшов на славу. В українському Севастополі рашисти проводять типу міжнародного кінофоруму. Ну і мали показати "фільм" Ополченочка. Це була "програма спец фільмів "ДНР" і "ЛНР". Воно там, ублюдки, кіно знімають. До речі, в ролі самої себе там екс-"прокурор" Криму знялась, набожна Поклонська.

Так от, пішли на екрані титри "фільму" Ополченка. А потім почався показ українського фільму Позивний "Бандерас")))) Про наших воїнів АТО!

Видео дня

Невідомі замінили файл) Поки пропагандони і глядачі приходили до тями, фільм йшов) А потім організаторам довелось заявити, що "зламався проектор".

Коротше, слава невідомим, які не лише Моторолу з Гіві дбайливо переводять на той бік світла, а ще і файли вміють віртуозно заміняти

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...