Обережно, екологи!

519
Обережно, екологи!

Останнім часом на автошляхах держави активізувалася діяльність так званих екологічних патрулів, представники яких не є працівниками органів внутрішніх справ, проте використовують форму, схожу на міліцейську та зупиняють транспортні засоби жезлом, схожим на жезл співробітників Державтоінспекції.

Видео дня

Більше того, так звані „екологи” змушують водіїв проходити екологічний контроль транспортних засобів і навіть стягують штрафи. Жертвами шахраїв стають як довірливі громадяни України, так і іноземці, котрі не знають законодавства та сприймають їх за працівників міліції.

Зважаючи на це, Департамент ДАІ МВС України роз'яснює учасникам дорожнього руху, що зупинити ваш транспортний засіб мають право лише працівники міліції, використовуючи при цьому відповідний жезл. Водночас, зупинка на вимогу представників таких формувань не є обов'язковою, а проходження екологічного контролю та сплата за це відповідних коштів є суто добровільною справою власників транспортних засобів. Про факти зловживань з боку так званих екологічних патрулів просимо повідомляти за телефоном довіри Департаменту ДАІ МВС України: (044) 272-46-59.

Источник: sai.gov.ua