УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Лариса Волошина
Лариса Волошина
Український журналіст, публіцист

Блог | Сядьте та замовкніть, нарешті! Це війна, вашу м*ть

Сядьте та замовкніть, нарешті! Це війна, вашу м*ть

Сайт ВМС лежить. Міноборони теж. Зараз засідає військовий кабінет. РФ, застосувавши зброю проти українських моряків, порушила всі міжнародно-правові норми: Статут ООН, UNCLOS, та Договор по Азову 2003 року. Україна скликає Радбез ООН.

Видео дня

І в цей момент одні "занепокоєні громадяни" вимагають об‘явити війну, другі бажають побачити в прямому ефірі президента, а треті бідкаються з того, навіщо взагалі треба було здійснювати цей похід українських військових суден з Азовське море.

Читайте: Открытая война России против Украины

Проти України здійснено прямий акт агресії. Ви дійсно вважаєте, що настав час для інфантильних істерик? Невже не зрозуміло, що чим швидше українці усвідомлять, що паніка в тилу заважає армії воювати, тим скоріше ситуація зміниться на нашу користь? Завдання цивільних під час бою - не вештатися під ногами у військових.

Сядьте та замовкніть, нарешті! Зараз потрібно консолідуватися навколо власного війська. Це війна, вашу мать, а не балаган на політичному ток-шоу!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...