newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Марія Томак
Марія Томак
Правозахисниця

Блог | Russia Today на автобусних зупинках по Вашингтону

Russia Today на автобусних зупинках по Вашингтону

Ввімкнула фоном тєлєк і чую як на CNN чи не в кожній другій новині розповідають щось про "Раша" і "рашнз" у поєднанні з "Еф-Бі-Ай", "Сі-Ай-Ей", "інвестігейшн" і "Трамп". Днями американського президента під час котроїсь із зустрічей учасники акції протесту закидали російськими прапорцями.

Але водночас на автобусних зупинках по Вашингтону - можна побачити ось таку рекламу - "Раша Тудей Амеріка". Тон плакатів - доволі агресивний - типу "ей ти, ну чьо, а Він для тебе достатньо американський"?

На одному з плакатів - Вентура - колишній реслер, ветеран війни у В'єтнамі, екс-губернатор Міннесоти, на іншому - Шульц - радіо- і телеведучий, колишній спортивний коментатор. Обоє - мають свої власні шоу на Раша Тудей Амеріка. І - нічого особистого - але ці "Американська легенда" і "Справжній американець" (як стверджує реклама), судячи з усього, - персонажі достатньо маргінальні. Принаймні їх тут майже ніхто не знає (так, локальне опитування - проводила).

Видео дня

Що цікаво - цієї реклами по місту доволі багато, але кого не запитаю - ніхто не знає не лише про Вентуру та Шульца, а й про сам канал. І плакати не помічають. Включно з представниками української діаспори з активною громадянською позицією. Що мене здивувало, бо я це все добро помітила в перший же день. Невеличкий зелений квадрат у поєднанні з абревіатурою RT щоразу виїдає мені очі.

Переклацала щойно про всяк випадок всі канали, доступні на ТВ в готелі. Серед 44-х є канали "Їжа" і "Погода", а от РТ - немає. Подякувала.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...