Блог | Ростислав Демчук: Россия корчится в предсмертных конвульсиях: союзники Москвы разбегаются

Россия корчится в предсмертных конвульсиях: союзники Москвы разбегаются

Путин хочет создать союз России, Казахстана и Узбекистана А Токаев продолжает играть "сумасшедшего" в переговорах с Путиным...

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Господар Kремля бачить, як розбігаються в усі боки колишні союзники Москви і робить нові зусилля, аби їх втримати. Після того, як керівництво Казахстану разом з США, Грузією і Туреччиною вирішили транспортувати казахську нафту і уран в обхід Росії, російські пропагандистські ЗМІ вибухнули гнівом. Причому, під їх "роздачу" потрапили в першу чергу прем'єр Вірменії Нікол Пашинян, за те що розвалює військовий і оборонний союз ОДКБ, ну і, звісно, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, котрий останнім часом так "розперезався", що без з узгодження з Москвою самостійно проводить зовнішню політику країни.

Як то кажуть: "якщо батіг не допомагає, то треба приручати пряником".

Президента Казахстану прибув сьогодні до Росії з офіційним візитом на запрошення Володимира Путіна. Токаєв та Путін підписали декларацію з нагоди 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між Російською Федерацією та Республікою Казахстан.

I от сьогодні Володимир Путін запропонував своєму казахському колезі якийcь новий тристоронній союз Росії, Казахстану і Узбекистану. На цью пропозицію російського президента Касим-Жомарт Токаєв відповів, що поміркує про це.

"Сьогодні Володимир Володимирович говорив про те, що нам потрібно створити якийсь тристоронній союз, і він збирається зателефонувати президенту Узбекистану. Нам теж потрібно вникнути в цю тему, принаймні мені, не кажучи вже про наших фахівців, щоб прийти до видимого результату. Чому б ні", – розповів Токаєв журналістам.

Усі ж прекрасно розуміють, що з Путіним "кашу не звариш" i вже ніхто ніяких союзів створювати не буде: СНД розвалився і почив у Бозі, Євро-Азійський економічний союз так і не відбувся, ОДКБ розвалюється на очах... Про який іще союз може йти мова? Росія корчиться у передсмертних конвульсіях.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...