Гремучий коктейль поклонников России і фашистов будет руководить Италией: все, что стоит знать о новом премьере

2 минуты
25,6 т.
Гремучий коктейль поклонников России і фашистов будет руководить Италией: все, что стоит знать о новом премьере

Новою прем'єркою Італії стане лідерка правих: все, що варто знати про "постфашистів" у майбутньому уряді

Видео дня

"Брати Італії" - праві націоналістичного спрямування - виграли вибори в Італії. Їх лідерка Джорджа Мелоні, ймовірно, стане новою премʼєркою. Вона вважається євроскептиком, виступає за заборону абортів, проти ЛГБТ та мігрантів. Така собі італійська Марін Ле Пен, яка все ж змогла прийти до влади. Не даремно, європейські медіа називать її партію "постфашистською"

Що варто знати про Мелоні:

Російські журналісти вважають її прихильницею Путіна. Партнерами "Братів" по коаліції стануть добірні "путіноїди":

Сільвіо Берлусконі та його правоцентристська "Вперед, Італія". Свого часу Мелоні працювала міністеркою в уряді цього підстаркуватого політичного ловеласа. Берлусконі любить не тільки моделей, але й ботоксного фюрера і відверто називає себе його другом. Припускаю, що у Сільвіо просто тяга до всього ботоксного та силіконового. За три дні до виборів Берлусконі навіть бовкнув, що Путін всього лише хотів змінити владу в Україні на "порядних людей" (ймовірно, йдеться про Януковича). Але Мелоні таку позицію прилюдно не підтримує.

Ще одним учасником коаліції стане ультра-права "Ліга" колишнього міністра внутрішніх справ Маттео Сальвіні. У нього залежність не від ботоксу, а від російських грошей. Сальвіні підозрювався у звʼязках з Кремлем, а прокуратура розслідувала тіньове фінансування Росією його партії на десятки мільйонів євро.

Ось такий гримучий коктейль рашистів та фашистів керуватиме Італією:

Партія Мелоні заснована 2012 року і бере свої витоки з Італійського громадського руху, що виріс на залишках фашизму Мусоліні. "Брати" навіть зберігають символіку, що утотожнюється з цією ідеологією. Варто додати, що Італія не проходила процесу денацифікації.

Мелоні заявляє, що Італія продовжить допомагати Україні. Але загрозу вона бачить не стільки в РФ, як у Китаєві. Який, начебто, скористається слабкістю Європи. "Якщо Україна капітулює, то справжнім переможцем завтра стане не путінська Росія, а капіталістично-комуністичний Китай Сі Цзіньпіна. Захід став би значно ослабленим... І я не хочу виявитися під владою комуністичного Китаю", – заявила Мелоні.

Вона потрапила в скандал через відео з українкою. Мелоні опублікувала в своєму Twitter відео зґвалтування 55-річної української біженки в Італії темношкірим мігрантом і пообіцяла "повернути безпеку в Італію". Її опоненти вважають подібну публікацію аморальною.

У своїй передвиборчій кампанії партія Мелоні заявляла, що від перемоги України у війні залежить майбутнє Європи. "Вторгнення в Україну є агресією проти Європи, демократії та суверенітету націй. Ми усвідомлюємо, що наше майбутнє та наша свобода також залежать від мужності українського народу протистояти російському неоімперіалізму", - йшлось в передвиборчих обіцянках.

Як і в інших правих ЄС, у Мелоні є ще один "ворог" - Єврокомісія. Вона обіцяє жорсткіше вести переговори з керівництвом ЄС, можливо, це також вплине на швидкість ухвалення рішень, у тому числі і щодо санкційної політики.

На минулих виборах "Брати Італії" взяли всього 4%. Вони не брали участь у коаліційному уряді, критикували ріст цін і обіцяли відстоювати інтереси італійців. Як довго праві протримаються у владі, велике питання. Середній період "існування" уряду чуть більше року.

Коаліції дісталася країна в економічній кризі, з величезним боргом, величезною інфляцією та загрозою економічної блокади з боку РФ взимку.

Прихід цієї коаліції у владу додасть розбрату в самому ЄС.

Нам своє робити. Підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)".