Бандитизм государственного значения: зачем Лукашенко терроризирует Европу

2 минуты
48,5 т.
Бандитизм государственного значения: зачем Лукашенко терроризирует Европу

То, что сейчас устраивает белорусский правитель Александр Лукашенко на границах Европейского Союза – самый настоящий международный терроризм с использованием людей, бедами и проблемами которых пользуются в Минске.

Лукашенко прекрасно знает, что делает: он провоцирует насилие, он усугубляет разногласия в обществах стран, которые атакует, он стремится парализовать силовые структуры и судебную систему Евросоюза, ставит руководителей цивилизованного мира перед выбором, в котором нет хороших вариантов. Самый настоящий бандит во главе вооруженной банды, которая только притворяется государством! Но разве мы этого раньше не знали? Таким бандитом Лукашенко был с первого дня пребывания у власти. Он только подстраивал под свои инстинкты Белоруссию, – пишет Виталий Портников в блоге на espreso.tv.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Для Європейського Союзу це хороший урок. Завжди вважалося, що народи колишніх радянських республік самі обирають своє майбутнє. І якщо білоруси вважають себе частиною російської сфери впливу та хочуть бути у союзі з Москвою – це їхній власний вибір. Тим більше, що така країна буде передбачуваною, а про дії її керівництва можна буде завжди домовитись із Кремлем. І як передбачуваність? Як домовленості із Кремлем? Якими ідіотами зараз виглядають усі ці європейські політики – сподіваюся, і для себе самих теж. Путін підтримує та використовує Лукашенка. А Лукашенко йде дорогою Путіна з погляду організації масштабної міграційної кризи на території ворога. І про це не домовишся з Кремлем – бо у Москві просто розведуть руками та нагадають про білоруський суверенітет. А потім повісять трубку і посміються над черговим бовдуром!

Давно вже час зрозуміти, що всі ці країни в зоні впливу Росії – не менша, а то й більша небезпека, ніж сама Росія. Тому що в зоні впливу Росії можуть бути виключно диктатури. Якщо до такої зони раптом потрапляє демократична країна – як Вірменія, наприклад – то вже в Росії роблять усе можливе, щоб таку країну дестабілізувати, покарати за демократію, ліквідувати будь-які її можливості самостійного вибору.

Тому європейцям ще пощастило, що український народ не дозволив втягнути себе у цю табірну зону, що така велика країна, як Україна, не є загрозою для цивілізованого світу.

І це теж урок для Заходу: якщо він займатиме позицію спостерігача і посередника, а не активно сприятиме демократизації колишнього радянського простору, Росія створить за допомогою своїх сателітів таку кількість загроз у Європі та Азії, які дестабілізують Європейський Союз і спровокують появу у Центральній Азії нових "талібів". А це, між іншим – нова міграційна криза. І так – до краху європейської демократії, до перемоги на виборах тих, кого фінансує Кремль. Ось, власне, і весь не дуже складний план, часткою якого є тероризм Лукашенка.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Источник:espreso.tv