"Динамо" повторно програло "Барселоні" у Лізі чемпіонів

5 хвилин
17,1 т.
Динамо Барселона

"Динамо" Київ програло іспанській "Барселоні" у 4-му турі Ліги чемпіонів. Матч на полі столичного НСК "Олімпійський" завершився із рахунком 0:1.

"Барселона" з перших хвилин прогнозовано захопила ініціативу і вже на 3-й хвилині створила справжню пожежу у штрафному майданчику Бущана. Сольний прохід Мемфіса Депая зупинили лише за кілька метрів від воріт.

Перший більш-менш небезпечний момент "Динамо" створило на 7-й хвилині, але все закінчилося на підступі до штрафного майданчика тер Стегена.

Сергій Сидорчук.

Щойно м'яч опинявся в ногах киян, одразу довкола нього виникало кілька футболістів суперника. "Барселона" високо пресингувала, не дозволяючи українцям нічого зробити у нападі.

Чемпіони України збудували гру на контратаках, вибігаючи мінімальними силами, постійно залишаючи пристойні сили в тилу.

Бущан кілька разів рятував команду.

Ближче до середини тайму у киян вдалося кілька потенційно небезпечних випадів, де Циганков, балансуючи на межі офсайду, двічі тікав у контратаку. Але в першому випадку Шапаренко не влучив по м'ячу, а в другому проти Віктора порушили правило.

Микола Шапаренко був лідером команди.

Розігруючи штрафний, "Динамо" вперше довело справу до удару в створ – і тер Стеген лише ногою відбив найнебезпечніший "постріл" де Пени.

Підопічні Луческу помітно додали у впевненості, почали знаходити вільні зони та виглядали абсолютно конкурентоспроможними. На 27-й хвилині вертикальна атака від "біло-синіх" знову знайшла Шапаренка і Микола знову не влучив у ворота.

Денис Гармаш.

Жорді Альба відповів ударом у штангу, проте зробив це зі становища "поза грою". На полі почалися гойдалки, коли обидві команди відповідали на момент.

Під кінець тайму господарі трохи підсіли, та "Барселона" двічі була дуже близька до забитого голу, але бездоганно зіграли Бущан та захисники.

Гармаш відзначився жовтою карткою.

Після перерви дощ на "Олімпійському" припинився, поле підсохло та швидкості у грі стали зростати, одразу продемонструвавши різницю у класі між командами. "Барселона" дедалі більше стискала українців до воріт, змушуючи наших співвітчизників повністю кинути всі сили в оборону.

Віктор Циганков.

Лише на 58-й хвилині Караваєв спробував ударом з-за меж штрафного забити в кут тер Стегену. На 65-й хвилині Ансу Фаті після зіткнення з Кенздьорою впав у майданчику киян. Овідіу Хацеган вказав на 11-метрову позначку, проте після перегляду ВАР скасував своє рішення.

Рефері скасував гол після перегляду ВАР

Це тільки розлютило іспанців. Вони давили і на 70-й хвилині досягли успіху. Після прострiльної флангової подачі все той же Фаті ударом під перекладину зробив рахунок 0:1.

Фаті забив єдиний гол.

Луческу моментально відреагував на зміни на табло, випустивши Вітіньо замість Гармаша. Часу, щоб урятувати ситуацію, було достатньо, проте глядачі голів більше не побачили.

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередня зустріч між цими командами відбулася 20 жовтня у столиці Каталонії та завершилася з рахунком 1:0.

Барселона домінувала усі 90 хвилин

До цього динамівці у 2-му турі в гостях були розгромлені мюнхенською "Баварією" (0:5).

Роберт Левандовскі зробив дубль

Єдині очки у цьому турнірі були набрані у першому турі. Підопічні Луческу звели внічию зустріч із лісабонською "Бенфікою".