"Динамо" програло "Барселоні" в Лізі чемпіонів

4 хвилини
20,9 т.
Барселона обіграла Динамо

Київське "Динамо" в 3-му турі Ліги чемпіонів із рахунком 1:0 програло на виїзді "Барселоні". Поєдинок групового етапу в квартеті Е відбувся на легендарному "Камп Ноу".

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" – "Динамо".

Старт поєдинку почався з прогнозованих атак господарів. "Барселона" повністю контролювала ситуацію, не дозволяючи киянам нічого зробити. У ті рідкісні миті, коли м'яч опинявся у "біло-синіх", вони навіть не могли перейти центральну лінію.

Микола Шапаренко.

Матч проходив у невеликому темпі, водночас найбільша загроза виходила з лівого флангу. Після кількох навісів від Альби Дест завдавав удару головою.

Мемфіс Депай боровся з Томашем Кендзьорою.

Перший серйозний випад чемпіонам України вдався лише на 11-й хвилині, коли Буяльський втік у контратаку, але завдати удару динамівцям не дозволила щільна оборона.

"Барселона" великими силами атакувала.

Пресинг "Барселони" давав свої плоди. Українці нічого не могли зробити в атаці, з великими труднощами виходячи з м'ячем зі свого штрафного. На 21-й хвилині лише неймовірний сейв Бущана врятував команду від голу. Люк Де Йонг потужно бив у дев'ятку, але воротар збірної України зміг дотягнутися до м'яча.

"Динамо" нічого не могло зробити з обороною "Барси".

До середини тайму "синьо-гранатові" подали вже 5 кутових. "Динамо" в атаці використовувало лише одну тактику – довгі закидання на хід форварду.

Супряга був практично непомітний на полі.

На 35-й хвилині провал в обороні коштував киянам пропущеного гола. У першому моменті Бущан врятував команду, але вже через пів хвилини Миколенко забув про Жерара Піке, і футболіст збірної Іспанії відкрив рахунок – 1: 0.

"Барселона" не припиняла тиснути перед штрафним киян. Нідерландські форварди все частіше і частіше йшли від опіки при подачах із кутових. Але м'яч летів над поперечиною після ударів головою.

Піке забив перший гол у матчі.

Друга половина почалася знову з пресингу каталонських футболістів. "Динамо" не вистачало простору попереду і швидкості в атаці. У ті рідкісні напівмоменти на шляху ставав Жеррар Піке, який прекрасно працював корпусом.

Нервозність захисників передалася і Бущану. Георгій після пасу назад Забарного завозився біля своїх воріт, його обікрав Фаті й дивом не відправив м'яч у порожню рамку.

Луческу спробував оновити лінію атаки, за пів години до кінця випустивши Вітіньо й Гармаша замість Де Пени і Супряги.

Мірча Луческу.

Лише на 70-й хвилині столичні гравці змогли трохи змістити акцент у бік воріт тер Стегона, але у ворота так жодного разу і не влучили.

"Барселона" не нагнітала ситуацію, досить мляво намагаючись щось зробити в нападі.

Статистика матчу

Як повідомляв OBOZREVATEL, востаннє команди між собою зустрічалися в листопаді минулого року. Зустріч 4-го туру ЛЧ завершилася з рахунком 4:0 на користь каталонців.