У Запоріжжі пройде презентація книги "Історія, варта цілого яблуневого саду"

2,4 т.
У Запоріжжі пройде презентація книги 'Історія, варта цілого яблуневого саду'

11 лютого містян запрошують на презентацію роману Максима Дупешка "Історія, варта цілого яблуневого саду", що вийшов на початку року в "Видавництві 21".

Презентація книги в Запоріжжі відбудеться в рамках всеукраїнського промотуру Максима Дупешка.

"Запорізька книжкова толока" пропонує читачам і журналістам не тільки відкрити для себе нову книгу і нового учасника, але ще і приєднатися до розмови про ідентичність міст в історії і літературі, про спільні і відмінні риси книжкових образів Запоріжжя та Чернівців. Про те, нарешті, чи може бути написаний роман, гідний цілого яблуневого саду, і в нашому місті", - описують захід організатори.

Видео дня

Книга "Історія, варта цілого яблуневого саду" вже отримала широкий резонанс. Хоча в її основі локальна історія, головний сенс залишається універсальним. Чернівці, які є фоном і контекстом роману, - це не що інше, як модель Європи. У книзі показано еволюцію української колективної історичної пам'яті в контексті європейської. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, дізнатися частинку, а то і більшу частину своєї родинної історії. Хронотоп роману досить широкий - від 30-х років ХХ століття і до наших днів.

Захід пройде 11 лютого в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці, початок презентації о 15:00. Вхід вільний.