Жителька Запоріжжя просить про допомогу городян в перемозі над страшною хворобою

1,2 т.
Жителька Запоріжжя просить про допомогу городян в перемозі над страшною хворобою

Олена дуже ніжна, добра і чутлива мама двох прекрасних хлопчаків Роми і Аріеля. А ще вона патріотка, яка в сімейних традиціях виховує своїх хлопчаків.

Олена завжди вела активний спосіб життя, рідко хворіла і завжди намагалася радіти життю, незважаючи на труднощі, які час від часу її долали. До недавнього часу.

На новорічні свята у неї різко погіршилося самопочуття, почалися гострі болі в животі. Спершу вона не уявляла собі всю серйозність ситуації, лише випила знеболююче і чекала довгоочікуваного ефекту. Час минав, а біль не вщухав від ліків. Після все відбувалося як у кошмарному сні. Швидка, госпіталізація, обстеження, незручні припущення лікарів і остаточний діагноз - рак.

Видео дня

Сім'я Олени до сих пір зрозуміти не може, як же це все сталося, чому саме з ними, а головне, як тепер вести боротьбу. Абсолютно всі ресурси рідних і близьких людей вже витрачені. Дівчині зробили операцію по екстреному видаленню пухлини, яка обійшлася в суму понад 30 000 гривень. Лікарі дають сприятливі шанси, адже пухлина не встигла дати метастази по організму.

Попереду на неї чекає 6 курсів хіміотерапії, дорогим препаратом Кселода, одна упаковка коштує понад 6 000 гривень, а їх необхідно як мінімум 6. Після таблетованої хімії належить внутрішньовенна, на яку грошей знадобиться ще більше.

Синочки Ромка і Аріель дуже переживають за свою маму і бояться її втратити. Ми разом з її сім'єю просимо у небайдужих читачів моральної та фінансової підтримки для Олени.

Підтримати Олену можна за цим посиланням.