Юна українська тенісистка здобула драматичну перемогу на старті супертурніру в Китаї

10,8 т.

Українська тенісистка Даяна Ястремська з перемогою стартувала на турнірі "Еліт Трофі" в Чжухаї (Китай), який називають також Малим підсумковим турніром WTA.

Українка обіграла представницю Хорватії Донну Векич у двох сетах з рахунком 7:6, 6:2. Найскладніший момент виник на тайбрейку в першій партії: українка поступалася з рахунком 4-6, подарувавши суперниці два сетболи. Але потім Даяна взяла чотири очки поспіль і виграла партію.

Тривалість матчу склала 1,35 год. 19-річна одеситка здійснила п'ять ейсів, три подвійні помилки і реалізувала два з чотирьох брейкпойнтів.

На турнірі "Еліт Трофі" 12 тенісисток поділені на чотири групи по три спортсменки в кожній. Українка Ястремська потрапила до групи "Азалія", де крім неї і Донни Векич перебуває також голландка Кікі Бертенс. Для Векич це вже друга поразка на турнірі – раніше вона поступилася Бертенс із аналогічним рахунком 6:7, 2:6. У такий спосіб хорватка втратила шанси на вихід до півфіналу.

Читайте: 19-річна українська тенісистка встановила рекорд у світовому рейтингу

Ястремська та Бертенс в очній зустрічі 24 жовтня визначать, хто з них вийде з "Азалії".

Слід зазначити, що минулого року чемпіонкою турніру "Еліт Трофі" стала чинна перша ракетка світу австралійка Ешлі Барті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла здобути жодної перемоги на Кубку Кремля в Москві.