Українка переможно стартувала на Wimbledon-2018

8,0 т.

Українська тенісистка Леся Цуренко з перемоги стартувала на Відкритому чемпіонаті Великобританії - Wimbledon. Наша співвітчизниця в першому колі розправилася в двох партіях з представницею Угорщиною Тимей Бабоша - 7:5, 6:2.

Матч тривав 1 годину і 14 хвилин. За цей час Цуренко виконала 1 подачу навиліт, допустила 4 "подвійні" і реалізувала стільки ж брейк-поінтів. Її суперниця зробив 2 ейси, 2 рази помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 1 брейк-поінт.

Читайте: Відверте вбрання Світоліной викликав суперечки в Instagram

У наступному колі українка зіграє проти переможниці пари Світлана Кузнєцова - барбора заглавова-стрицова.

Відзначимо, що перша ракетка країни Еліна Світоліна на старті турніру зазнала поразки від німкені Тетяни Марії - 6:7, 6:4, 1:6. Інша представниця України Катерина Бондаренка також поступилася - Люсі Сафаровій 4:6, 4:6.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Сергій Стаховський здобув вольову перемогу на старті Wimbledon-2018.