Українець розлютив зірку світового тенісу: відео інциденту

29,1 т.

Перша ракетка України Олександр Долгополов спровокував знаменитого болгарина Григора Димитрова на престижному тенісному турнірі в Сіднеї, призовий фонд якого становить 460 тисяч доларів.

Колишній хлопець росіянки Марії Шарапової розбив від злості ракетку. Інцидент стався по закінченню першого сету, що завершився перемогою Долгополова з рахунком 6:4.

Читайте: Український тенісист здійснив грандіозний стрибок у світовому рейтингу

Димитров не стримав емоцій після подачі Олександра, коли відбив м'яч за межі майданчика, жбурнувши ракетку в корт.

Читайте: Сенсаційний українець дав бій легендою тенісу на турнірі в Досі

Варто зазначити, що у другому сеті болгарин зібрався, обігравши українця 6:3. Третю партію тенісистам дограти не вдалося через дощ. Матч був перерваний за рахунком 4:2 на користь Димитрова.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли суперники Долгополова не можуть стримати емоції. Торік українець вивів із себе кращого тенісиста світу Новака Джоковіча.