Знаменита українська легкоатлетка з рекордом сезону виграла "золото" Діамантової ліги. Відео

4,0 т.
Ярослава Магучіх у стрибку

Знаменита українська легкоатлетка Ярослава Магучіх, яка спеціалізується на стрибках у висоту, виграла "золото" та встановила рекорд 2021 року на п'ятому етапі Діамантової ліги. Змагання пройшли в шведському Стокгольмі.

Нашій співвітчизниці підкорилася висота 2,03 метра. Вона тричі спробувала стрибнути на 2,07 метра, але цю позначку їй подолати не вдалося.

Українка Ірина Геращенко посіла четверте місце в цій дисципліні. Її результат – 1,96 м.

Також на рахунку представниць нашої країни дві "бронзи". Марина Бех-Романчук посіла третє місце в стрибках у довжину з показником 6,79 метра, а Анна Рижикова фінішувала третьою під час забігу на 400 метрів з бар'єрами (52,96). П'ятою в цій дисципліні стала ще одна українка Вікторія Ткачук.

Марина Бех-Романчук
Результати біг з бар'єрами
Результати стрибки у висоту
Результати стрибки в довжину

Як повідомляв OBOZREVATEL, на початку березня Магучіх виграла чемпіонат Європи в приміщенні, який пройшов у польському Торуні.

Крім того, в лютому Ярослава стала переможницею турніру в німецькому Карлсруе, встановивши світовий рекорд серед спортсменок до 20 років.