Збірна України забила 10 голів і з розгрому розпочала відбір на Євро-2022 з футзалу

Збірна України з футзалу

Збірна України здобула розгромну перемогу над Албанією на старті відбірного турніру на чемпіонат Європи 2022 року з футзалу з рахунком 10:3.

Підопічні Олександра Косенка з самого початку зустрічі були націлені на атаку і відзначилися вже на першій хвилині завдяки точному удару Михайла Зварича. Незабаром наші співвітчизники подвоїли перевагу, але дозволили суперникам забити два голи в середині першого тайму.

Після перерви українці вже не давали албанцям шанс на можливий камбек і спокійно заробили три очки в таблицю. Зварич записав на свій рахунок хет-трик, а Артем Фаренюк і Сергій Малишко – по дублю.

Албанія – Україна 3:10

Голи: Мейзін, 10, Брахімі, 13, Карая, 34 – Зварич, 1, 15, 27, Шотурма, 6, Білоцерківець, 12, Фаренюк, 19, 26, Н.Гріцина, 23, Малишко, 36, 39

Албанія: Да Сілва – А. Брахімі, Мейзін, Селманай, Крюезіу – Ррапі, Гаши, А. Шкодра, Карая, Рамадані, Незірі, Реджепай, Каца, Шк. Брахімі

Україна: Ципун (Савенко) – Микитюк, Шотурма, Білоцерківець, Зварич – Сухов, Малишко, Єрьомін, Н. Грицина, Королишин, Журба, Фаренюк, Кузь

Наша збірна посідає друге місце в групі з трьома очками після одного матчу. Хорватія лідирує з шістьма пунктами, але зіграла на один поєдинок більше.

Україна йде на другому місці

На Євро-2022, яке пройде з 9 січня по 6 лютого, автоматично потраплять всі переможці груп, а також шість найкращих других команд. Два найгірших других місця розіграють путівку на турнір між собою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, момент з українського футзалу зібрав мільйони переглядів по всьому світу.