Збірна Росії зганьбилася на старті чемпіонату Європи з футзалу

39,6 т.

Збірна Росії з футзалу дико осоромилася в першому турі чемпіонату Європи, який стартував в Словенії. У дебютному поєдинку турніру діючі віце-чемпіони континенту та світу сенсаційно не змогли обіграти одного з аутсайдерів першості - 1:1.

Поляки, що вважалися явним андердогом у зустрічі з "триколор", практично весь матч провели в обороні. При цьому під кінець першого тайму вони і зовсім приспали пильність фаворита, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт Замтарадзе. Голкіперу довелося добряче попрацювати, щоб Росія не пропустила першою.

Читайте: Чемпіонат Європи-2018 з футзалу: розклад матчів

Після перерви віце-чемпіони світу і Європи всіма силами пішли вперед, проте зламали оборону суперника лише в останній десятихвилинці - відзначився Чішкала.

Здавалося, що збірній Росії не важко довести справу до перемоги, однак за 9 секунд до фінального свистка поляки зуміли відігратися, створивши гучну сенсацію.

Чемпіонат Європи. Група B. 1 тур

Росія - Польща - 1:1 (0:0)

Росія: Замтарадзе - Едер Ліма, Робіньо, Чішкала, Давидов - Лиско, Ромуло, Милованов, Абрамов, Ніязов, Абрамович, Афанасьєв, Ескердінья

Польща: Калужа - Заставнік, Лутецкі, Миколаєвич, Поплавски - Кубик, Девуцкі, Циман, Гладчак, Мізгайскі, Солецький, Войцеховски

Голи: Чішкала 35'10 '' - Кубик 39'51 ''

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Литві забили самий нереальний гол в історії футзалу.