Японський чемпіон переміг за 40 секунд незвичайним "відкладеним" нокаутом. Відео

162,0 т.
Касей Кондо переміг Алана Соареша

Японський чемпіон з кікбоксингу 2018 року Касей Кондо здобув ефектну перемогу на турнірі К-1 Krush, який вiдбувся у Токіо. 20-річний спортсмен нокаутував бразильця Алана Соареша, зробивши це у першому ж раунді.

Бій тривав лише 40 секунд. Зі старту Кондо ошелешив опонента найпотужнішими ударами. Щоразу Кондо пробивав Соареша в голову і по корпусу.

Касей Кондо - Алан Соареш

Одна з таких серій стала для бразильського кікбоксера фатальню. Рефері спробував достроково зупинити зустріч до того, як Соареш впаде в нокаут, і це майже вдалося.

Алан, на адреналіні, стояв і дивився, як суддя сигналізує про закінчення зустрічі, а потім опустився на канвас рингу.

Алан Соареш у нокауті

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Нагадаємо, що нещодавно небитий український суперваговик продовжив свою переможну серію, впевнено вигравши бій на вечорі боксу Facher Sport Management у Німеччині. Поєдинок з Павлом Соуром (14-7, 9 КО) у Карлсруе завершився достроково.