Вперше в історії: українка стала чемпіонкою світу з ММА

101,1 т.

Українська спортсменка Дарина Самчик вперше в історії нашої країни завоювала "золото" чемпіонату світу з ММА. Першість планети проходить з 11 по 18 листопада в Бахрейні.

Наша спортсменка стала кращою у ваговій категорії до 52 кг. У фіналі змагань Самчик здолала шведку Ніну Бек.

Читайте: Українець став чемпіоном світу з греко-римської боротьби

Крім того, скарбничку нашої збірної на чемпіонаті світу поповнили Оксана Пашкова і Роман Сиркін в вагових категоріях до 48 і 62 кг відповідно. Українці завоювали "срібло" змагань.

До слова, це перший в історії об'єднаний чемпіонат світу Міжнародної федерації змішаних бойових мистецтв (IMMAF) і Всесвітньої Асоціації ММА (WMMAA).

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська дзюдоїстка завоювала "золото" Гран-Прі, обігравши в турнірі росіянку.