Визначився переможець чемпіонату Європи з футзалу

48,5 т.
Чемпіонат Європи з футзалу

Збірна Португалії з футзалу вперше в своїй історії виграла чемпіонат Європи, який з 30 січня по 10 лютого 2018 року проходив в Любляні (Словенія). У фіналі турніру португальці в додатковий час з рахунком 3:2 обіграли діючих чемпіонів Європи - іспанців.

Португалія - ​​Іспанія

Зустріч пройшла в драматичній і непередбачуваною боротьбі. Після рівного рахунку в першому таймі (1:1), іспанські футзалісти на 35-й хвилині вийшли вперед, а на 39-й могли забивати третій м'яч, але не реалізували пенальті.

За хвилину до кінця основного часу Португалія змогла зрівняти рахунок, а в другому екстра-таймі забити переможний гол.

Читайте: Супертрюки: в Литві забили самий нереальний гол в історії футзалу

У поєдинку за "бронзу" збірна Росії мінімально обіграла Казахстан (1:0).

Відзначимо, що це останній європейський чемпіонат, у фінальній частині якого взяли участь 12 збірних. Наступні турніри будуть проходити кожні чотири роки (а не два, як раніше) і в них братимуть участь 16 збірних.

Нагадаємо, що збірна України завершила участь в чвертьфіналi, програвши Іспанії.