Унікальний російський чемпіон звалився в гонці в сніг і позбувся медалі

Олександр Большунов

Чотириразовий срібний призер чемпіонату світу з лижних гонок Олександр Большунов залишився без медалі в скіатлонi на 30 кілометрів на етапі Кубку світу в Лахті.

Перший і поки єдиний російський лижник, який ставав переможцем загального заліку Кубку світу, йшов у лідируючій групі, але в одному з поворотів не втримався на трасі.

24-річний лижник вилетів у сніг, втративши дорогоцінні секунди. У підсумку перемогу святкували норвежці. Перше місце посів Еміль Іверсен. Слідом за ним фінішували Сьюр Рьоте, Пол Голберг і Сімен Крюгер. Большунов приїхав на п'яте місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше російська лижниця Анна Жеребятьєва, яка є нареченою Большунова, фінішувала останньою в чвертьфінальних заїздах спринтерських гонках на "Тур де Скі"-2021.

23-річна спортсменка посіла 66-е місце із 66 учасниць, пропустивши вперед спортсменок із Таїланду та Андорри.