Третя медаль України і чвертьфінал Світоліної! Що відбулося на Олімпіаді 27 липня: всі подробиці

4 хвилини
11,4 т.
Костевич і Омельчук виграли третю медаль України, а Світоліна вийшла у чвертьфінал

У вівторок, 27 липня, на Олімпіаді пройшов четвертий день змагань. Спортсмени розіграли 22 комплекти медалей.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам ознайомитися з головними подіями четвертого дня Ігор, які проходять у Токіо.

• Нагадаємо, що українка Юлія Єлістратова мала взяти участь у змаганнях з тріатлону, які відкрили програму дня, але в останній момент була усунена від ОІ. Її підозрюють у вживанні допінгу.

Єлістратову тимчасово усунули.
  • Наші співвітчизники Олена Костевич і Олег Омельчук пройшли два раунди кваліфікації на турнірі зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів у міксті та вийшли в бронзовий фінал. На вирішальному етапі відбору Костевич набрала 195 очок, а її партнер по команді – 191. За третє місце українці посперечаються з дуетом із Сербії – Зораною Арунович і Даміром Мікечем.

• Костевич і Омельчук здолали своїх балканських суперників з рахунком 16:12 і здобули третю "бронзу" для нашої національної команди. З'явилося відео церемонії нагородження наших спортсменів.

Олена Костевич і Олег Омельчук
Олена Костевич і Олег Омельчук виграли "бронзу"
  • Єдина представниця України в стрільбі з лука Лідія Січенікова розгромно поступилася німецькій фаворитці Мішель Кроппен з рахунком 0:6.

• Одна з головних надій Японії тенісистка Наомі Осака (№2 в світовому рейтингу) сенсаційно вилетіла від чешки Маркети Вондроушевої, програвши в 1/8 фіналу з рахунком 0:2 (1:6, 4:6). Друга ракетка світу перебувала в одній сітці з Еліною Світоліною й могла зустрітися з нашою співвітчизницею в півфіналі.

Наомі Осака вилетіла в 1/8 фіналу
  • Єдина представниця нашої країни в жіночому боксі Анна Лисенко без проблем розібралася з Умаїмою Белахбіб із Марокко і вийшла у чвертьфінал турніру.

• Вікторія Ус, яка виступає в гребному слаломі, посіла дев'яте місце в кваліфікації та потрапила до фіналу, де незабаром будуть розіграні медалі. Вона подолала дистанцію за 111,53 секунд, відставши на 5,68 секунд від лідера.

Вікторія Ус
  • Представниця України на змаганнях з маунтинбайку Яна Беломоїна посіла восьме місце з результатом 1:19:40 з відставанням у 3:54 від лідера. Примітно, що весь п'єдестал у цьому змаганні зайняли спортсменки зі Швейцарії.

Яна Беломоїна закінчила гонку на восьмій позиції
  • Вікторія Ус фінішувала на восьмій сходинці в фіналі турніру з веслувального слалому. Вона відстала від переможниці змагання німкені Рікарди Функ на 6,35 секунди.

Вікторія Ус посіла восьме місце у фіналі
  • Еліна Світоліна зробила камбек у другому матчі поспіль, обігравши в трьох сетах грекиню Марію Саккарі (5:7, 6:3, 6:4). У чвертьфіналі вона зустрінеться з італійкою Камілою Джорджі.

Еліна Світоліна
  • Український плавець Михайло Романчук вийшов до фіналу запливів на 800 метрів вільним стилем. Наш співвітчизник встановив олімпійський рекорд, подолавши дистанцію за 7 хвилин 41 секунду і 28 сотих. Також компанію Романчуку в боротьбі за медалі склав Сергій Фролов.

• Представниця маунтинбайку Яна Беломоїна фінішувала 8-ю у фіналі.

Нагадаємо, що на рахунку нашої збірної дві бронзові медалі на Олімпіаді в Токіо. У перший день змагань нагороду завоювала титулована дзюдоїстка Дарина Білодід. Вона розплакалася після перемоги у втішному фіналі і пояснила, що була налаштована на завоювання "золота". Пізніше батько спортсменки заявив, що вона на невизначений термін призупинить кар'єру.

Дарина Білодід
Емоції Білодід після завоювання "бронзи" на ОІ в Токіо

Другу "бронзу" завоював шпажист Ігор Рейзлін, який у вирішальному поєдинку переміг італійця Андреа Сантареллі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 26 липня українська шаблістка Ольга Харлан сенсаційно вилетіла зі змагань у першому ж раунді.