Українськiй призерці Олімпіади, що віддала тренеру подаровану квартиру, вручили ще одне житло

79,5 т.
Ірина Коляденко

Українська борчиня Ірина Коляденко, яка віддала особистому тренеру свою квартиру, подаровану їй за "бронзу" Олімпіади-2020, все-таки отримала своє житло. Влада Ірпеня (Київська область), де проживає спортсменка, дізнавшись про ситуацію, що склалася, вирішила нагородити спортсменку за такий безпрецедентний вчинок.

Як ідеться в сюжеті 5-го каналу, мер Ірпеня Олександр Маркушин разом із підприємцям міста вручили призерці Олімпійських ігор ще одну житлоплощу.

Ірина Коляденко з тренером Володимиром Яременком.

"Вирішили нашим містом, із нашими підприємцями вручити ще одну квартиру нашій Коляденко і показати приклад іншим громадам, якщо є така проблема, треба дарувати дві квартири", – заявив Маркушин.

Нагадаємо, що Коляденко стала третьою в Токіо в змаганнях із вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кілограмів.

22-річна представниця Ірпеня була сильнішою за Анастасію Григор'єву з Латвії – 3:1.

Відзначимо, що перед Олімпіадою в столиці Японії Коляденко виграла чемпіонат Європи 2021 року, який пройшов у Варшаві. Також вона є срібною призеркою чемпіонату світу 2019 року в категорії до 65 кг.

Ірина Коляденко після перемоги на чемпіонаті Європи-2021

Як повідомляв OBOZREVATEL, польська легкоатлетка Марія Андрейчик за 3,5 мільйона гривень продала срібну медаль, завойовану на Іграх у Токіо, щоб допомогти зібрати гроші на операцію хлопчикові, який має серйозні проблеми з серцем.