Перша медаль України. Що відбувалося на Олімпіаді 24 липня: всі подробиці

11,3 т.
Дар'я Білодід

На Олімпійських іграх в Токіо відбувся перший змагальний день. У суботу, 24 липня, спортсмени з усього світу розіграли 11 комплектів медалей. У п'яти з них на нагороди претендували і українці.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам результати дня Олімпіади-2020.

• Україна серйозно претендувала на медаль у кульовій стрільбі, але Павло Коростильов посів лише 4-е місце. 23-річний львів'янин у вирішальному пострілі набрав 8,4 очка, що не дозволило боротися за нагороду. У цій дисципліні ще один українець Олег Омельчук не пробився до фіналу.

Павло Коростильов.
  • У спортивній гімнастиці завершилась друга ротація кваліфікації. На фінал претендують Ігор Радівілов і Петро Рахнюк. Після 2-го етапу Ігор у вільних вправах і кільцях посідає 7-е місце. На паралельних брусах Петро йде 5-м.

Дар'я Білодід.
  • Українка Дар'я Білодід не змогла вийти у фінал турніру з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. 20-річна киянка в 1/2 фіналу програла місцевій спортсменці Фуна Тонакi.

• Український дзюдоїст Артем Лесюк залишився без медалі у ваговій категорії до 60 кг. За вихід у втішний "бронзовий" фінал 24-річний киянин іппоном поступився Торніке Чакадуа (з Нідерландів).

• Невдало стартували на ОІ-2020 і наші тенісистки. Еліна Світоліна і Даяна Ястремська в парі в першому колі поступилися французькому дуету Алізе Корне/Фіона Ферро (Франція) 2-6, 4-6.

• Українець Анатолій Будяк фінішував 56-м у велогонці на 234 км. Відставання від переможця Річарда Карапаза (Еквадор) склало 11 хвилин і 27 секунд. Усього фінішувало 82 спортсмени.

• Дар'я Білодід перемогла у втішному фіналі турніру з дзюдо, завоювавши "бронзу" у ваговій категорії до 48 кг. Це стало першою медаллю для України на Олімпіадi-2020.

Білодід завоювала бронзову медаль
  • Після того, як суддя оголосив переможця, Білодід розплакалася в прямому ефірі. Пізніше з'явилося відео церемонії нагородження.

• У спортивній гімнастиці в фінал вийшов Петро Пахнюк. 29-річний киянин буде змагатися на брусах і в багатоборстві. Також до фінальних змагань у багатоборстві потрапив і Ілля Ковтун. У командному багатоборстві Україна стала 8-ю і змогла кваліфікуватися у фінал.

• У боксі у ваговій категорії до 57 кг Микола Буценко в 1/16 фіналу поступився еквадорцю Жану Карлосу Кайседо Пачіто (2:3).

• Під час трансляції урочистої церемонії відкриття японська телекомпанія ілюструвала Україну знімком зруйнованого 4-го енергоблоку ЧАЕС.

Як повідомляв OBOZREVATEL, стали відомі розклад і результати футбольного турніру на Олімпіаді в Токіо. Він стартував ще до церемонії відкриття Ігор.

Сама церемонія пройшла у феєричнiй урочистій атмосфері.