Український плавець завоював "золото", обігнавши чемпіона світу

8,6 т.
Український плавець завоював 'золото', обігнавши чемпіона світу

Відомий український плавець Андрій Говоров став переможцем комерційного турніру Swim Cup Lausanne, який проходив в Швейцарії. Наш співвітчизник завоював "золото" в коронній для себе дисципліні 50 метрів батерфляєм.

Срібний призер чемпіонату Європи подолав дистанцію за 22.88 секунди. Говоров випередив фінішувавшого другим чемпіона світу Майкла Ендрю на 0.16 секунди. Третім слідом за американцем став чемпіон Європи-2017 плаванні на короткій воді на 200 метрів комплексом і срібний призер на дистанції в 400 метрів німець Філіп Хайнц.

Читайте: Французький форвард вирішив, що він плавець і епічно промахнувся по порожніх воротах: курйозне відео

Як повідомляв "Обозреватель", раніше український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи в Копенгагені. 21-річний уродженець Рівного не залишив шансів конкурентам на дистанції 1500 метрів вільним стилем.