Український гірськолижник показав другий результат в історії Олімпіад

22,5 т.

Українець Іван Ковбаснюк посів 14-те місце у гірськолижній комбінації на Олімпійських іграх-2022. Для нашої збірної цей результат є другим в історії в цьому виді спорту в усіх дисциплінах. Раніше лише Микола Скрябін у 1998 році на Олімпіаді в японському Нагано виступив краще, ставши 12-м у тій же комбінації.

Про це пише сайт "Суспільного". Представник Закарпаття у першому виді програми, швидкісному спуску ("даунгілі"), показав 21-й час.

Ковбаснюк під час швидкісного спуску.

У слаломі багато суперників не завершували дистанцію, деякі не потрапляли у ворота, а Іван зумів дістатись фінішу і опинився на 14-й підсумковій позиції. Щоправда, його відставання від переможця, австрійця Йоганнеса Штрольца, склало 13 секунд.

Результати у комбінації.

На Іграх у Пекіні результат Ковбаснюка увійшов до топ-3 для представників України. Краще виступили лише біатлоністки Юлія Джима та Ірина Петренко, які в індивідуальній гонці посіли 10-те та 11-те місця. Після фінішу Іван зізнався, що пожертвував швидкістю, щоб доїхати до фінішу, і радий представляти нашу країну на таких великих змаганнях.

Іван на Олімпійських іграх.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські фристайлісти знялися з турніру Олімпіади, де мали гарні шанси на медаль. Наші не виступатимуть у лижній акробатиці командою.

Ми розповідали, що сталося з українською лижницею у першій гонці Олімпіади-2022, вона фінішувала в крові.