Український дзюдоїст став призером Grand Slam, на останніх секундах ''зламавши'' росіянина

34,3 т.

Титулований український дзюдоїст Георгій Зантарая завоював бронзу на престижному турнірі категорії Grand Slam в Парижі, Франція.

В 1/16 фіналу українець здолав росіянина Арама Григоряна, в наступному раунді виграв сутичку у катарського дзюдоїста Аюба Ель-Ідрісі, в чвертьфіналі впорався з Мохамедом Абдельмавгудом з Єгипту, а в півфіналі поступився молдавському дзюдоїсту Денису Вієру, повідомляє xsport.

У втішному фіналі колишній чемпіон світу і двукратий чемпіон Європи Зантарая завдав поразки росіянину Адбуле Абдулжалілову, отримавши за свій прийом оцінку ваза-арі за 29 секунд до кінця сутички.

Читайте: Україна взяла дві медалі на Кубку Європи з дзюдо

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що збірна України з дзюдо посіла перше місце на міжнародному Гран-прі в Гаазі. Наша команда здобула дві золоті медалі, ставши найкращою серед 62 країн-учасниць змагань.